Kategoriler
Sepetiniz

Sipariş ve Teslimat

Gönderimler anlaşmalı kargo firmalarımız ile gönderilmektedir. Gönderim süresi sipariş tarihinden itibaren en fazla 7 iş günüdür. Resmi tatiller, hava durumu muhalefeti, deprem, sel ve diğer mücbir sebeplerde bu süre değişebilmektedir. Resmi tatiller öncesi yoğunluk, özel günler öncesi yaşanan yoğunluk gibi sebeplerden dolayı gecikmeler yaşanabilir. Eğer gönderinin gideceği yer merkezden uzakta bir bölgedeyse ürününüz bir gün gecikmeli varış yapabilir. 


Siparişleriniz iş günlerinde (Pazartesi'den Cuma'ya-resmi tatiller hariç) kargoya verilir. Siparişler 
satıcının merkezi, şubeleri ya da alt tedarikçilerinin bulunduğu Türkiye sınırları içerisindeki farklı illerden gönderilebilir.

 

Ürünler gönderildikten sonra, belirtmiş olduğunuz e-posta adresine kargo şirketi tarafından verilen gönderi numarası otomatik olarak gönderilir. Bu gönderi numarası ile siparişinizi takip edebilirsiniz. Aynı anda birden fazla adette sipariş vermişseniz, gönderim için bütün siparişlerin hazır olması beklenebilir.

 

Kargo ücretleri sevkedilen ürün adedine ve sevkiyat adresine  göre değişmektedir. Dönem dönem kargo ücretleri ile ilgili promosyonlar yapılabilir. Bu promosyonlar web sitesinde veya e-posta ile duyurulur. Siparişler sadece internet sitemizde belirtilen bögelere kargolanabilir, erişime kapalı veya çok uzak bölgeler buna dahil değildir.

Kargo şubelerine gönderi yapılmamaktadır.  Müşterinin kargo şubesi adresini teslimat adresi olarak belirttiği gönderilerin sorumluluğu kabul edilmemektedir. Teslimat esnasında yaşanan sorunların çözülebilmesi için, size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası belirtilmesi gerekmektedir.

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.