Kategoriler
Sepetiniz

Rüyaların Dilinden

Rüyaların Dilinden
Rüyaların Dilinden
Rüyaların Dilinden
Rüyaların Dilinden
Rüyaların Dilinden
  • Stok Adedi: 627
  • Stok Kodu: HR0351
90,00TL

Bahar Vardarlı'nın büyülü dünyasına hoş geldiniz! ''Karşısındakinin İçini Gösteren Ayna'', ''Armutköy'', ''Kibirli Kuğular'' ve ''Karanlıklar Ormanı'' gibi dört büyüleyici hikaye, okurları fantastik bir serüvene davet ediyor.

Her bir masal, sıradanlığın ötesine geçen gizemli bir dünyaya kapı aralıyor. ''Karşısındakinin İçini Gösteren Ayna'' insanların içindeki sırları ortaya çıkaran büyülü bir aynanın hikayesi. ''Armutköy'', cesaret, bilgi ve dayanışmanın gücünü keşfeden küçük bir grubun hikayesini anlatıyor. ''Kibirli Kuğular'', gurur ve alçakgönüllülük üzerine etkileyici bir masal sunarken, ''Karanlıklar Ormanı'' ise korkularımızla yüzleşmenin ve sevginin gücünü bulmanın önemini vurguluyor.

Bahar Vardarlı, her bir sayfada okurlarıyla bağ kurarak, masallarının içinde dolaşan büyülü atmosferiyle sizi kendine çekiyor. Bu kitap, hem genç hem de genç kalpli okurlar için, gizemli dünyalara açılan bir kapıdır. Gelin, Bahar Vardarlı'nın kaleminden çıkan bu büyülü dünyada kaybolun, masalların sırlarının derinliklerinde gezinin ve gerçek bir serüvene adım atın!

Yazar : Bahar Vardarlı

Basım Yılı : 2024

Sayfa Sayısı : 72

Türü : Öykü

Kitap Boyutları (yaklaşık) : 22 cm x 22 cm

Bu kitabın gelirinin bir kısmı Çağdaş Yaşamı Destekleme Vakfı ile Ayşe-Faruk Çelebi Vakfına aktarılarak öğrenci okutulmasına destek sağlanmaktadır.

Yorum Yap

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.